Віталій Комарницький очолив урочисту ходу вулицями Сєвєродонецька

23 Aug 2019
Віталій Комарницький очолив урочисту ходу вулицями Сєвєродонецька

Після церемонії підняття Державного Прапора України учасники заходу рушили урочистою ходою вулицями міста.

Її очолили голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Усі разом вони несли величезний синьо-жовтий Державний Прапор.

Біля пам’ятника командиру 21-ї окремої криворізької бригади охорони громадського порядку Нацгвардії, Генерал-майору Олександру Радієвському, який віддав життя за визволення Луганщини, відбулося вшанування його пам’яті та покладання квітів.

Очільник області наголосив: «Це свято особливо відчувається тут, за двадцять кілометрів від «лінії розмежування». Навіть зараз, тихими вечорами, у Сєвєродонецьку інколи відчутні вибухи та постріли з «передової». Тому для нас Державний Прапор – це символ справедливості, порядку і законності».

Урочиста хода завершилася покладенням квітів до пам’ятників Івану Франку та Тарасу Шевченку.