Відвідування Новоайдарщини групою Львівських школярів. Соціальний проект Служби безпеки України.

2016-04-12

В рамках реалізації соціального проекту Служби безпеки України, співробітниками оперативної групи СБУ в зоні АТО, за сприянням Львівських волонтерів Леоніда Ковальчука, Миколи Микитина та керівництва Новоайдарської райдержадміністрації було організовано відвідування Новоайдарщини групою львівських школярів. Львів’ян гостинно прийняла Новоайдарська обласна санаторна школа-інтернат та Райгородська ЗОШ .

Маленькі Львів’яни відвідали відкриті уроки у навчальних закладах  району. Розповіли про своє рідне місто, з цікавістю слухали про Луганський регіон, подарували новоайдарівським учням книжки українською мовою.  Звичайно найбільш приємним для дітей стало безпосереднє спілкування, в ході якого вони знайшли нових друзів. Діти розмовляли двома мовами, слухали російську – відповідали українською  і навпаки, і всі добре розуміли один одного з першої хвилини в цьому ритуалі взаємної поваги та визнання. Проживаючи під одним дахом, весь час проводили разом.Діти ділилися враженнями – «ми різні, але нам цікаво разом».  Безпосередність маленьких українців показує надуманість проблеми різниці світоглядів. Коли настав час прощатися не обійшлося без емоцій і сліз. Тому працівники СБ України пообіцяли надати допомогу в організації візиту до Львова школярів з Луганщини.