Відбулось звітування депутатів Щастинської міської ради

2017-04-14

Шостого квітня відбулось звітування депутатів Щастинської  міської ради. В малому залі місцевого Палацу культури о 16 годині про свою діяльність в якості депутатів Щастинської  міської ради VI  скликання розповідали:  Шишков Анатолій  Олександрович – голова «Постійної комісії з питань благоустрою, екології та землекористування», Дворядкін Леонід Леонідович – його заступник по комісії та  член цієї ж комісії Колеснікова Юлія Вікторівна.

Звітуватися у цей день повинні були ще декілька депутатів, але не спроміглись. На жаль, у залі майже не було виборців, однак це ніяк не відобразилось на звітуванні депутатів. По закінченні, а в декількох випадках і під  час виступу Шишкова А.О., від присутніх посипалися питання з самого різного кола. У залі йшла жвава та тривала дискусія, в ході якої порушувалися як гострі проблеми, так і незначні. Депутату Шишкову громадяни докоряли про те, що він висвітлює роботу своєї комісії, а про себе, свою роль як депутата у житті міста говорить мало. Дворядкін Л.Л. та Колеснікова Ю.В., в свою чергу, теж кратко звітувались перед виборцями за проведену роботу у 2016 році. Зустріч відбулась.