Відбулось засідання робочої комісії з питання створення Щастинської об'єднаної територіальної громади.

2016-10-17

Відбулось засідання робочої комісії з питання створення Щастинської об'єднаної територіальної громади.

Напередодні святкування Дня Захисника України, 13 жовтня, відбулося чергове засідання робочої комісії з питання створення Щастинської об'єднаної територіальної громади.  Виконавчий директор Луганського регіонального відділення «Асоціація міст України» представила на обговорення остаточний варіант паспорта об'єднаної територіальної громади. Вона також  зупинилась на найважливіших напрямках розвитку громади. Розроблено Стратегію Щастинської об'єднаної територіальної громади до 2025 року. Стратегія забезпечить перехідний період до повноцінної Щастинської об’єднаної територіальної громади, яку буде утворено після проведення місцевих виборів та залучає органи місцевого самоврядування до реалізації спільних проектів, у тому числі на підставі договору про співробітництво Щастинської міської, Петропавлівської селищної та Передільської сільської рад. В результаті реалізації таких проектів посилюється спроможність суб’єктів співробітництва – вищезазначених органів місцевого самоврядування до забезпечення реалізації визначених законом повноважень та надання якісних послуг; на реалізацію спільних проектів залучаються додаткові ресурси, у тому числі фінансові; забезпечується широка участь громадськості у здійсненні такого співробітництва. Даний стратегічний документ розроблено в рамках проекту «Експертний супровід проведення реформи місцевого самоврядування та об'єднання територіальних громад в Україні» Луганського регіонального відділення Асоціації міст України, який здійснюється в рамках програми ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.