Уряд вніс зміни до перспективного плану формування територій громад Луганської області

2018-11-29

Зазначеними змінами уточнено склад Білокуракинської, Лозно-Олександрівської, Новоастраханської, Новоайдарської, Щастинської, Новопсковської, Містківської, Нижньодуванської, Сватівської, Старобільської, Чмирівської, Троїцької, Лисичанської та Сєвєродонецької громад.
Водночас перспективний план формування територій громад Луганської області доповнюється Кам’янською, Гірською, Шульгинською та Привільською громадами.
Також з переліку спроможних територіальних громад вилучається Золотівська громада.
Прийняття акта створить передумови для переходу місцевих бюджетів вказаних територіальних громад на прямі міжбюджетні відносини з Державним бюджетом України відповідно до положень Бюджетного кодексу України.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
від 14 листопада 2018 р. № 845-р
Київ

Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Луганської області
________________________________________

Внести до перспективного плану формування територій громад Луганської області, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 р. № 833 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 69, ст. 2279; 2017 р., № 47, ст. 1470), зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України В. ГРОЙСМАН

• Зміни, що додаються: