Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України відбулися сьогодні, 23 серпня, на площі Миру

2019-08-23

В них взяли участь в.о.керівника військово-цивільної адміністрації міста Щастя Світлана Клімкова, в.о.голови Новоайдарської райдержадміністрації Тетяна Новікова, голова Новоайдарської районної ради Віктор Макогон, керівники та представники підприємств, організацій та установ Щастя, прикордонники, містяни.

Урочистості розпочалися із церемонії підняття символу єдності та могутності України – Державного  Прапора.  Керівники адміністрацій звернулися до щастинців зі словами вітання: «Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню».

Під небом Луганщини гордо майорів Державний Прапор, а з жовто-блакитного прапора, який тримали громадські активісти поглядав славетний син українського народу Тарас Шевченко.