2020-02-20
Український жіночий фонд подовжує посилювати громадських активістів Луганської області.

Сьогодні, 20 лютого, у Щастинському Палаці культури пройшов тренінг для груп самодопомоги Щастинської громади. Його основне спрямування – не тільки визначити проблему гендерно-зумовленого насильства, сімейного насильства, жорстокого поводження з дітьми та літніми людьми, а також запропонувати заходи протидії насильству у громадах.

До групи слухачів долучилася учнівська молодь с. Валуйське, юнаки вже мали досвід громадської діяльності, тож будемо сподіватися на зростання посилення громадського прошарку активістів. Слухачі відмітили, що подання матеріалу було цікавим, а тренінг у цілому корисним.

Проводила захід  доцент Луганського національного університету ім. Т.Г.Шевченка Світлана Тунтуєва.