У військово-цивільної адміністрації міста Щастя відбулися нові кадрові призначення

2019-06-24

Відповідний наказ підписав в.о. голови державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій ФІЛЬ. Розпорядження № 302 – к від 20 червня 2019 року: «Покласти на КЛІМКОВУ Світлану, головного спеціаліста військово-цивільної адміністрації міста Щастя  Новоайдарського району Луганської області, виконання обов’язків керівника цієї військово-цивільної адміністрації на період тимчасової непрацездатності Скворцова Д., з наданням їй права підпису фінансових, платіжних, розрахункових та інших документів, за її згодою.

Тож, тимчасово виконувачем обов’язків керівника ВЦА міста Щастя стала Світлана Клімкова, яка до цього обіймала посаду головного спеціаліста ВЦА.