У В А Г А! Закон України «Про військовий обов'язок і військову службу»

2018-12-13

Згідно з вимогами  Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», Постанови КМ України від 07.12.2016 № 921, з 01.01.2019р. до 01.03.2019 р. на території України проходить приписка громадян України (юнаки) до призовних дільниць міських (районних) військкоматів.

У зв’язку з чим, громадянам України (юнаки), які зареєстровані в м. Щастя, необхідно звернутися до Новоайдарського РВК (каб. № 16) для вирішення питання щодо постановки на військовий облік.

Шановні батьки, просимо Вашого сприяння щодо вирішення вказаного питання. Нагадуємо, що порушення  Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» тягне за собою відповідальність згідно чинного законодавства.

За додатковою інформацією звертатися до військово-облікового бюро виконавчого комітету Щастинської міської ради.

Щастинської міської ради