У Щасті 24 листопада відбувся меморіальний мітинг з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів та 85-х роковин Голодомору 1932-33 років в Україні

2018-11-26

Меморіальний мітинг-реквієм відбувся біля Пам’ятного знаку жертвам ГОЛОДОМОРУ. Участь у ньому взяли представники влади, громадських організацій та пересічні щастинці.
До них звернувся в.о.міського голови Олександр Богиня: «Голодомор - це трагедія цілого народу, яка не обійшла майже жодну українську сім’ю. Саме тому сьогодні запалюються свічки у церквах, домівках, на майданах - як символ пам'яті померлих, суворе нагадування кожному з нас».
Свічки запалювалися і прості городяни передавали вогник пам'яті разом зі спогадами з сімейних архівів. Правдиві історії про боротьбу за життя своїх родичів у далекому 1932 – 1933 роках, про справжню цінності кожного пшеничного колоска прозвучали скорботним реквієм.
Учасники заходу принесли до пам’ятного знаку не тільки свічки та квіти, але й символ життя – скибочки житнього хлібу та ягоди яскраво-червоної калини. Жертв Голодомору 1932-33 років в Україні – геноциду нашого народу – присутні вшанували хвилиною мовчання.