Цьогоріч під час Всеукраїнської акції «Серце до серця» збиратимуть кошти на кардіообладнання

2019-02-20

По всім областям України у період з 1 по 30 квітня 2019 року відбуватиметься 14 Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи», головною метою якої є збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень.

Акцію організовано чотирнадцятий рік поспіль. За цей час вона встигла набути загальнонаціональної підтримки. За тринадцять років існування Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 39 674 199, 83 гривень.

Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами зібрано 3 875 369,23 гривень, завдяки чому закуплено i передано дитячим обласним лікарням у безоплатне користування медичне обладнання для діагностики i лікування слуху.

Зокрема, на Луганщині у 2018 році зібрали у період проведення акції «Почуй світ!» 44 076,95 гривень. На зібрані в області кошти було придбано та передано у обласну дитячу лікарню дев’ять слухових апаратів.

Фінал акції відбуватиметься 4-5 травня 2019 року.

За додатковою інформацією звертатися до Євгена Назарова, обласного представника ВБФ «Серце до серця» та координатора акції у Луганській області (095)-013-98-38, fiks_777@ukr.net.