Свято до Дня захисника України у Щасті

2018-10-12

12 жовтня в місті Щастя пройшли заходи з нагоди святкування Дня захисника України. Святкова програма розпочалася в навчальних закладах міста. Традиційно учні середньої школи №1 з ранку особисто привітали та подарували маленькі пам’ятні сувеніри тим, хто пов’язав своє життя з військовою службою зараз та в минулому. В середній школі № 2 та школі-інтернаті свято пройшло з театралізацією, з використанням елементів військової гри Джура, прийомом маленьких хлопців та дівчаток в козачата. Це було дуже зворушливо. Гости у формі , з погонами, з великим досвідом військової служби, але розчулилися щирістю та гостинністю школярів. А заключним акордом дня стало вшанування звитяг військових у Палаці культури. Самим кращим було вручено відзнаку виконавчого комітету Щастинської міської ради та маленькі подарунки від учнів міста. А гарний настрій створили творчі колективи міста, подарував концерт до Дня захисника України.