Сумнозвісні дев’яності

2016-05-23

З весіннім погіршенням як завжди не можуть впоратись в окупованих районах Луганської області. Андрій Марочко, яке є ватажком бандитського формування вирішив вигадати байку про те, як українські військовослужбовці в зоні проведення АТО рекетом ніби займаються, але не придав уваги, що в районі який він вказав немає військовослужбовців, а лише представники Державної фіскальної служби України.

На територіях Станично-Луганського та Новоайдарського районів, підконтрольних Києву, повністю виконуються взяті державою соціальні зобов’язання, працює транспорт та інші служби, які забезпечують життєдіяльність районів. У той же час у райони, де господарюють терористичні організації, повернулись навіть не «сумнозвісні дев’яності», а елементи феодального та первіснообщинного ладу, а з ними зникли зарплати, пенсії, право на спокійне та плановане заздалегідь життя… Залишилося лише зіставити всі факти й нарешті зрозуміти, хто ж насправді коїть військові та інші злочини на Донбасі.