Спортивний майданчик біля ЗОШ № 2 облаштовано лавками для вболівальників

2019-10-29
Спортивний майданчик біля ЗОШ № 2 облаштовано лавками для вболівальників

Навчальні заклади міста Щастя покращуються. На минулому тижні  у рамках конкурсу «Громада своїми руками» у середній школі № 2 відкрилися комп’ютерний клас та спортивна зала для молодших школярів.

Тож військово-цивільна адміністрація міста Щастя підтримала ініціативу батьків та педагогів щодо покращення благоустрою школи. Старі лавки з площі Миру було направлено на ремонт. І вже чотири лавки для вболівальників встановлено біля волейбольно-баскетбольного майданчику ЗОШ № 2, а другі чотири лавки також знайдуть нове місце у сквері за Палацом культури.

Військово-цивільна адміністрація висловлює подяку Сергію Ткаченко за допомогу у встановленні чотирьох лавок біля ЗОШ № 2 та усім небайдужим громадянам, які вболівають за благоустрій та розвиток свого міста.