Сьогодні, 28 грудня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради

2018-12-28

До порядку денного внесено три проекту рішень. Прийнято всі рішення одноголосно. На засіданні було розглянуто:
1. Про схвалення та внесення на розгляд Щастинської міської ради проекту рішення Щастинської міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік»
З держбюджету на ремонт харчоблоку Щастинської лікарні виділено 411 тис.грн., загальна сума, яка буде направлена на ремонт майже 1 млн. 300 грн.
2. Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з питань проведення конкурсу на право оренди майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Щастя від 11.12.2018 №1
Право оренди за адресою: вул. Спортивна, 3 – надійшло до Благодійної організації «Благодійний фонд «Восток-СОС».
3. Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з питань проведення конкурсу на право оренди майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Щастя від 26.12.2018 №1.
Право оренди нежитлового приміщення (будівля аптеки) 76,6 кв. м., розташованого за адресою: Луганська область, Новоайдарський район, м. Щастя, вул. Донєцкая, 95 – надійшло до Комунального підприємства «Луганська обласна «Фармація Північ».