Щастинські школярі стануть слухачами Освітнього центру Верховної Ради

2020-01-29
Щастинські школярі стануть слухачами Освітнього центру Верховної Ради

У Луганській області відбудеться низка просвітницьких заходів в рамках діяльності Освітнього центру Верховної Ради України.

Тож 31 січня в Щасті будуть організовані уроки для школярів та інтерактивна гра. Їх проведуть в Щастинському Палаці культури, із 10:00 до 12:30.

Заходи сприятимуть формуванню громадянських компетентностей у школярів, підвищать рівень обізнаності про принципи демократії та засади парламентаризму, структуру та функції Верховної Ради України. Їх учасниками стануть школярі 9-11 класів та викладачі.

Тренер – керівник Освітнього центру Верховної Ради України Марина Ігорівна Терещук.

Навчання проходитиме в межах співробітництва між Апаратом Верховної Ради та Програмою USAID РАДА, а також на запит народних депутатів України Вікторії Гриб та Максима Ткаченка.