Рукотворний міф російської пропаганди

2016-05-23

Луганська та Донецька області – це територія України. Саме тому, згідно з міжнародним законодавством, Україна зобов’язана відповідати за території, які їй належать, і, зокрема, припиняти усілякі спроби силових дій, що загрожують територіальній цілісності держави, життю та здоров’ю її громадян. Хоча це і дивує чомусь Андрія Марочко, який продовжує вигадувати міфи про Станично-Луганський район та його мешканців яким постійно «загрожують толпи закордонних та українських військовослужбовців».

Захоплення незаконними військовими збройними формуваннями окремих територій Донбасу могло бути зупинене тільки адекватними діями. Саме завдяки своєчасному проведенню антитерористичної операції вдалося локалізувати конфлікт і запобігти гуманітарній катастрофі більшої частини території Донбасу.