Робоча група з безпеки та згуртованості запрошує ГО до участі в грантових конкурсах від ІСАР Єднання

2020-05-13

Можливості створення грантової історії для молодих громадських організацій. ІСАР Єднання оголошує старт 6 нових грантових конкурсів, які проводяться за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Ось повний перелік грантових конкурсів:

Підтримка гендерних ініціатив місцевих ініціативних груп та НУО;

Посилення соціальної згуртованості в цільових громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей;

Доступ до правосуддя у цільових громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей;

Зміцнення громадської безпеки у цільових громадах Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Житомирської областей;

Взаємодія поліції та громади на засадах партнерства у цільових громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей;

Залучення громадських організацій ветеранів АТО/ООС до посилення громадської безпеки та трансформації конфлікту через надання ефективних та інноваційних сервісів у Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській та Луганській областях.

Щоб дізнатись більше, перейдіть за посиланням: http://ednannia.ua/news/nashi-novini/12099-zaproshuiemo-do-uchasti-v-hra...