Призначено голову Новоайдарської райдержадміністрації

2020-05-18
На Луганщині призначено трьох голів райдержадміністрацій

Президент України Володимир Зеленський 15 травня підписав розпорядження про призначення голів Станично-Луганської, Новоайдарської та Біловодської райдержадміністрацій.

Згідно документів, головою Станично-Луганської районної державної адміністрації призначено Золкіна Юрія Олексійовича (розпорядження №315/2020-рп), головою Новоайдарської районної державної адміністрації – Новикову Тетяну Володимирівну (розпорядження №314/2020-рп)

та головою Біловодської районної державної адміністрації – Колесникову Катерину Миколаївну (розпорядження №313/2020-рп).

Вітаємо з призначенням та сподіваємося на налагодження плідної співпраці між усіма гілками влади для прискорення економічного та соціального розвитку нашого регіону!