Прибирання прилеглої території присадибної ділянки

2017-03-28

Шановні мешканці м. Щастя!

Виконавчий комітет Щастинської міської ради нагадує, що відповідно до Правил благоустрою території м. Щастя, затвердженими рішенням Щастинської міської ради № 47/6 від 15.05.2014, благоустрій присадибної ділянки проводиться її власниками або користувачем цієї ділянки. Прибирання прилеглої території до присадибної ділянки проводиться на відстані 5 метрів, включно до бордюру вулиці. Власник та користувачі  житлових будинків приватного сектору здійснюють на прилеглій території до будинків покіс трави, знищують зареєстровані карантинні рослини, не допускаючи їх цвітіння.

Забороняється розміщення та/або залишення будівельних матеріалів, будівельного сміття та відходів.

Відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою  територій населених пунктів, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 грн. і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн.