Президент підписав Розпорядження про звільнення п’яти голів райдержадміністрацій Луганщини

2019-07-10

Президент України Володимир Зеленський 9 липня підписав Розпорядження про звільнення п’яти голів райдержадміністрацій нашої області у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України.

Зокрема, у Розпорядженні №121/2019-рп йдеться про звільнення А. Грачова з посади голови Біловодської районної державної адміністрації Луганської області.

У Розпорядженні №122/2019-рп – про звільнення Л. Латишевої з посади голови Новопсковської районної державної адміністрації Луганської області.

У Розпорядженні №123/2019-рп – про звільнення С. Шакуна з посади голови Попаснянської районної державної адміністрації Луганської області.

У Розпорядженні №124/2019-рп – про звільнення Д. Мухтарова з посади голови Сватівської районної державної адміністрації Луганської області.

У Розпорядженні №125/2019-рп – про звільнення А. Гаркавого з посади голови Старобільської районної державної адміністрації Луганської області.