Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проекту

2021-02-17

Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акта - проекту  розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації м. Щастя Новоайдарського району Луганської області  «Про затвердження  Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб'єктів господарювання, їх об'єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики, на офіційних сторінках Військово-цивільної адміністрації м.Щастя Новоайдарського району Луганської області розміщено повідомлення про  оприлюднення регуляторного акта - проекту  розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації м. Щастя Новоайдарського району Луганської області  «Про затвердження  Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах»  та аналіз його регуляторного впливу.

Адреса розробника проекту, якому слід надсилати зауваження і пропозиції та при необхідності ознайомитися з додатковими матеріалами:

Військово-цивільна адміністрація м.Щастя Новоайдарського району Луганської області поштова адреса: 91480, Луганська  область, місто Щастя, площа Міра,9,  телефон: (0642) 96-08-53.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються протягом місяця з дня офіційного оприлюднення.