Повідомлення начальника ВП №1 м. Щастя

2018-06-22
Повідомлення начальника ВП №1 м. Щастя

Шановні мешканці та громадськість міста!

Відділення поліції № 1 м. Щастя інформує вас про подію, яка сталася 01 червня 2018 року в адміністративній будівлі відділення Нової пошти за адресою: м. Щастя, вул. Донецька, 123.

01.06.2018 року до відділення поліції № 1 Новоайдарського ВП ГУНП надійшло повідомлення від працівника поліції гр. К. про те, що при несенні служби по охороні громадського порядку спільно з працівниками військової служби правопорядку в приміщенні Нової пошти  за адресою м. Щастя, вул. Донецька 123, при огляді поштового відправлення місцевого жителя  гр. М. було виявлено боєприпаси до вогнепальної зброї, а саме патрони різного калібру.

Виїздом  оперативної групи на місце пригоди встановлено, що у поліетиленовому мішку, який відправляв місцевий мешканець гр-н М.             (працює на Луганської ТЕС, мешкає у м. Щастя) серед речей, які готувалися до відправлення було виявлено: патрони калібром  9 мм у кількості 5 штук серії 38х87 та 1 патрон  серії 27х02 , калібром 7.62х54 у кількості 2 патрони серії 188х74 і 188х93 та один патрон 7.62х39 серії 711х89, калібром 5.45 мм серії  LCW5.45х39 у кількості 1 штуки, ленту кулеметну на 10 відсіків, пенал з розбірним приладдям, чека для запалу УЗРГМ.  Із слів  гр-на М. вказану посилку він відправляв на прохання військовослужбовця, який несе військову  службу у в/ч   с. Старий Айдар.

Подальшою перевіркою встановлено, що посилка із боєприпасами дійсно належить військовослужбовцю В., який повідомив, що вказані боєприпаси він знайшов 31.05.2018 на полігоні в р-ні с. Трьохізбенка під час проведення навчальних стрільб та хотів відправити боєприпаси до дому службою доставки Нової пошти.

Зазначену подію зареєстровано у журналі єдиного обліку заяв та повідомлень громадян за № 2236 від 01.06.2018 року. В той же час інформуємо, що військовослужбовець, який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ст. 263 ч.1 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами),  до кримінальної відповідальності військовою прокуратурою не притягнуто й досі кримінальне провадження намагаються закрити.

З повагою,

Начальник ВП № 1                                                            В.П. Дубчак