Подарунки з міста Остріг

2016-07-19

Вчора, 18 липня 2016 року найкращим учням нашого міста були вручені  цінні подарунки, які були наданні дітям за підтримки мера м. Остріг Рівненської області Шикера Олександра Федоровича.

Нагородження проходило у міській раді в присутності батьків дітей та офіцерів групи ЦВС ОТУ "Луганськ". Заступник міського голови Клімкова Світлана Миколаївна побажала випускникам шкіл бути наполегливими в досягненні своїх мрій, вступити до вищих закладів та получити професію до души. Полковник Савенко Олександр Васильович вручив цінні подарунки: планшет Кутоловському Дмитру - відміннику та призеру олімпіад, учаснику інтернет-проектів та спортсмену; мобільний телефон Назаровій Юлії – президенту шкільної республіки «ЮМІР», майбутньому вчителю математики. А ще один мобільний телефон чекає на свого господаря, який не зміг приїхати на вручення.

Організаційно-інформаційнийвідділ Щастинської міської ради