Підвищення енергоефективності у місті Щастя

2021-03-23

ЗАГАЛЬНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАКУПІВЛІ

Назва програми: Енергоефективність в малих та об’єднаних громадах України" (далі -"NIP ІІ Енергоефективність")

Назва проекту:Заходи енергоефективності в місті Щастя

Країна: Україна

Діловий сектор: Енергоефективність

Джерело фінансування: Інвестиційна платформа сусідства Європейського Союзу (NIP), Щастинська міська військово-цивільна адміністрація

Тип контракту: Роботи, товари та послуги

Тип повідомлення: Загальне повідомлення про закупівлі

Дата виходу: 1 квітня 2021 року

Дата закриття: 30 вересня 2021 року

Щастинська міська військово-цивільна адміністрація Луганської області планує оголосити тендер на закупівлю робіт, товарів та послуг, передбачених проектом «Заходи енергоефективності в місті Щастя», що передбачає проведення капітального ремонту міської лікарні по вул. Донецька, 97.

Місто має намір використати грантові кошти, що надаються Інвестиційною платформою сусідства Європейського Союзу (NIP) та власний внесок для робіт, товарів та послуг, перелічених нижче.

Проект реалізовується на виконання розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації м. Щастя від 16 грудня 2020 року №249 «Про отримання гранту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) для фінансування інвестиційного проекту «Заходи енергоефективності в місті Щастя».

Проект, загальна вартість якого становить до 370 000 євро (без ПДВ), передбачає закупівлю наступних робіт, товарів та послуг:

• утеплення стін;
  • утеплення цоколю з улаштуванням вимощення;
  • заміна дверей;
  • утеплення перекриття останнього поверху;
  • частковий ремонт даху шатрового типу з улаштуванням блискавкозахисту;
  • заміна зовнішньої теплової мережі до будівлі;
  • встановлення індивідуального теплового пункту;
  • заміна частини внутрішньо-будинкової системи опалення;
  • заміна системи внутрішнього освітлення будівлі.

За додатковою інформацією звертатись до:

Щастинська міська військово-цивільна адміністрація

Україна, 91480, Луганська область, місто Щастя, Площа Миру, 9.

Контактна особа: Швидунов Володимир Іванович – начальник юридичного відділу Щастинської міської військово-цивільної адміністрації.

Тел.: +38 095 350 1924

e-mail: schastye-vca@ukr.net