Підсумки огляд-конкурсу на кращій благоустрій житлового сектора

2017-09-13

28.08.2017 р. відбулось засідання комісії огляд-конкурсу на кращій благоустрій житлового сектора та прилеглої території підприємств, установ, організацій м. Щастя. Комісією було попередньо обстежено житловий сектор та прилеглі території підприємств, установ, організацій м. Щастя. Після обговорення членами комісії, найкращими об'єктами, які допущені до рейтингового голосування, визнані території за адресами:

Кращій двір серед багатоповерхових будинків:

вул. Донєцкая, 38г; вул. Рєспубліканская, 4а; кв.Енергєтіков,9; вул. Донєцкая, 20

Кращій благоустрій теріторії прилеглої до підприємств, установ, організацій:

КП "Щастинський Продторг", Комплекс "Авангард", Свято-Єкатерининский храм.

Кращій благоустрій  прилеглої теріторії біля будинку приватного сектора:

Абрикосова,буд. 40, вул.Пєсчаная, буд. 53а,пр. Молодьожний,буд. 4

Члени комісії заповнили згідно Положення оціночні картки на об'єкти, допущені до голосування.

Підсумкові бали згідно оціночних карток:

Кращій двір серед багатоповерхових будинків

1.1.

вул.Донєцкая, 38г

1.2.

вул.Донецька, 20

1.3.

вул.Рєспубліканская, 4а

192

1.4.

кв.Енергєтіков,9

154

Кращій благоустрій території прилеглої до підприємств, установ, організацій

2.1.

Свято-Єкатерининский храм

474

2.2.

Комплекс "Авангард"

364

2.3.

КП "Щастинський Продторг"

362

Кращій благоустрій  прилеглої території біля будинку приватного сектора

3.1.

пр. Молодьожний,буд. 4

328

3.2.

вул.Пєсчаная, буд. 53а

322

3.3.

вул. Абрикосова,буд. 40

310

На підставі рейтингового голосування та підсумкових балів оціночних карток, комісія визнала переможців огляд-конкурсу на кращій благоустрій житлового сектора та прилеглої території підприємств, установ, організацій м. Щастя та винесла рішення:

1.                 За ініціативність, активну діяльності з збереження і поліпшення благоустрою житлового сектора, прилеглої території та відродження традицій озеленення міста, нагородити з нагоди святкування Дня міста Щастя переможців огляд-конкурсу в місті Щастя Новоайдарського району Луганської області Почесною грамотою виконавчого комітету Щастинської міської ради:

1.1.             В номінації «Кращій двір серед багатоповерхових будинків» - Дадошкіну Тетяну Аполлосівну, вул. Донецька, 38г (клопотання мешканців будинку по вул. Донецька, 38г);

1.2.             В номінації «Кращій благоустрій території, прилеглої до підприємств, установ, організацій» - Гундертайло Василя Васильовича, настоятеля Свято – Єкатерининського храму;

1.3.            В номінації «Кращій благоустрій  прилеглої території біля будинку приватного сектора» - Літвінєнко Інну Володимирівну, провулок Молодьожний, будинок 4.

вул. Донецька, 38г

Свято – Єкатерининський храм

Провулок Молодьожний, будинок 4.