Підписано Меморандум про співробітництво з керівником проекту міжнародної технічної допомоги «Економічна підтримка Східної України»

2018-11-07

Сьогодні в.о. голови облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь в рамках протокольної зустрічі підписав Меморандум про співробітництво з керівником проекту міжнародної технічної допомоги «Економічна підтримка Східної України» компанії DAI Global LLC Майклом Піллсбері, кошторисною вартістю близько 60 млн дол. США (на Луганську та Донецьку області), донор проекту - Агенція США з міжнародного розвитку (USAID). Зустріч організовано та проведено Департаментом зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності. Директор Департаменту Денис Денищенко під час зустрічі висловив подяку народові США за допомогу, надану цією країною у непростий для України час, додатково зазначив, що в рамках попередніх зустрічей вже існує низка домовленостей щодо посилення та розвитку співпраці, зокрема необхідності відкриття офісу USAID в Луганській області для підвищення координації та ефективності діяльності. Довідково: проект націлений на розширення економічних можливостей для населення, що постраждало від наслідків збройного конфлікту, а також для бізнесу у Східній Україні, відновлення об’єктів інфраструктури, підтримку малого та середнього бізнесу, збільшення кількості провайдерів освітніх послуг, наприклад, центрів підвищення кваліфікації та професійно-технічних навчальних закладів.