Начальник відділення поліції м. Щастя інформує

2018-10-11
Звернення

Шановні мешканці та громадськість міста!

Відділення поліції № 1 м. Щастя інформує Вас щодо події, яка сталася 10 жовтня 2018 року в адміністративній будівлі відділення Нової пошти за адресою м. Щастя, вул. Донецька, 123.
             На виконання доручення начальника ГУНП в Луганській області від 23.05.2018 № 2808/111/21/01-2018 «Про посилення профілактичних заходів спрямованих на стабілізацію криміногенної ситуації, та недопущення фактів перевезення, переселення зброї, боєприпасів, вибухівки та інших, предметів, вільний обіг яких заборонено чинним законодавством, до інших областей України, 10.10.2018 року до відділення Нової пошти, за адресою м. Щастя, вул. Донецька 123, після проведення керівництвом Відділення поліції № 1 м. Щастя відповідного інструктажу було направлено сумісний наряд у складі військовослужбовця військової служби правопорядку м. Щастя та поліцейського Відділення поліції № 1 для несення служби із забезпечення охорони публічної безпеки та порядку у будівлі відділення Нової пошти м. Щастя.
             Під час несення служби з охорони публічної безпеки та порядку в адміністративній будівлі Нової пошти за адресою: м. Щастя, вул. Донецька 123, в кімнаті для прийому та оформлення поштових відправлень, при огляді поштового відправлення, у військовослужбовця Р в посилці було виявлено підсумок з трьома магазинами до автомату Калашникова та набої у кількості 30 штук.
              Виявлені боєприпаси вилучено працівниками поліції та направлено до Державного криміналістичного центру для проведення експертизи, а зазначену пригоду внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань від 10.10.2018 року за ст. 263 ч.1 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами).
Сподіваюсь на Вашу небайдужість та безпосередню, активну участь у боротьбі із кримінальними правопорушеннями, які можуть статися у Вашому місті, будь яку інформацію зазначеного характеру прошу надавати до чергової частини Відділення поліції № 1 м. Щастя за т. 099-008-65-93, 099-45-11-494 для своєчасного реагування працівниками поліції.

З повагою,
Начальник ВП №1 В.П. Дубчак