На території області спостерігаються складні погодні умови!

2019-01-28

До уваги учасників дорожнього руху! На території області спостерігаються складні погодні умови

Сьогодні, 28 січня на території області ожеледиця. Поліцейські закликають учасників дорожнього руху до уважності та обережності.
Шановні водії! Пам'ятайте, що за таких погодних умов необхідно бути максимально обережними за кермом. Тож не перевищуйте швидкість, обов'язково дотримуйтеся безпечної дистанції та інтервалу, уважно стежте за дорожньою обстановкою. За умов недостатньої видимості не забувайте вмикати ближнє світло фар.
Пішоходи ураховуючи ожеледь, рухайтеся тротуарами з обережністю, переходьте дорогу тільки в установлених для цього місцях. Не виходьте на проїзну частину прямо перед автомобілем – водій просто не встигне загальмувати. У темний час доби використовуйте світлоповертаючі елементи.
Якщо під час руху Ви потрапили у скрутне становище через негоду, або стали свідком подібного, телефонуйте за номером 102. Поліція Луганщини готова до надання допомоги.