На посаду керівника військово-цивільної адміністрації міста Щастя призначен ДУНЕЦЬ Олександр Євгенієвич

2020-10-29

Відповіднодо статті 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації», погодженню Командувача об’єднаних сил та наказу Міністра оборони України,розпорядженням голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації С.В. Гайдая від 29.10.2020 р. № 386-к «Про призначення Дунця О.Є.»  на посаду керівника військово-цивільної адміністрації міста Щастя Новоайдарського району Луганської областіпризначен  ДУНЕЦЬ Олександр Євгенієвич, підполковник Збройних сил України.

Сьогодні Олександр Євгенієвич провів першу робочу нараду з співробітниками ВЦА, під час якої наголосив, що життя в місті Щастя повинно бути комфортним. Для розвитку міста та його розбудови треба докласти зусилля, відпрацювати проблеми та зробити усе, щоб вирішити їх своїми силами.

Очільник міста додав, що звичайно його графік роботи «24 години на 7 днів».

Побажаємо керівнику ВЦА міста Щастя ДУНЕЦЬ Олександру Євгенієвичу на новій посаді успіхів, завзяття та наснаги.