На Луганщині затримано на хабарі у 25 тисяч гривень керівника районної податкової інспекції

2016-07-27

13 липня співробітники СБУ у взаємодії з представниками прокуратури та Національної поліції затримали на хабарі керівника однієї з районних державних податкових інспекцій Луганської області.

Встановлено, що посадова особа систематично отримувала незаконну винагороду від суб’єктів підприємницької діяльності за надання їм сприяння у незаконній діяльності в сфері оподаткування.

Хабарника затримано на «гарячому» у службовому кабінеті під час отримання чергового траншу хабара в сумі 25 тисяч гривень.

Прокуратурою Луганської області проводиться розслідування в рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди у значному розмірі службовою особою,яка займає відповідальне становище). Проводяться  невідкладні оперативні та слідчі дії.

Прес-служба Управління СБУ в Луганській області