Москаль заборонив у прикордонних районах та обласних містах Луганщини продавати військовим алкоголь

2015-04-30

ля мінімізації ризиків терористичних актів, захисту національної безпеки та запобігання правопорушенням Геннадій Москаль, як керівник обласної військово-цивільної адміністрації, ввів на більшій частині Луганщини тимчасові режимні обмеження. Відтепер на прикордонних територіях області забороняється:
— здійснення польотів на безпілотних та легкомоторних літальних апаратах, проведення відео- кіно- та фотозйомки місцевості (ця заборона не стосується працівників ЗМІ), а також виконання стрибків та польотів із використанням парашутів;

— полювання та рибальство (для недопущення нещасних випадків через боєприпаси, що не вибухнули);
— рух автомобілів дорогами, що відсутні в реєстрі автомобільних доріг і ведуть до кордону поза пунктами пропуску;
— скупчення колон і тривалі зупинки автотранспорту;
— перебування іноземців без відповідної реєстрації;
— проведення туристичних подорожей;
— перевезення зброї без спецдозволів;
— використання в транспорті радіостанцій (за винятком спецтранспорту);
— з 22.00 до 5.00 ранку знаходження в населених пунктах осіб без документів;
— продаж військовослужбовцям спиртних напоїв.
Тимчасові режимні обмеження запроваджуються в дев’яти з дванадцяти районів Луганської області (тих, що межують із Росією та окупованими територіями), а продаж військовим алкоголю — також у трьох містах обласного підпорядкування — Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному.