Громадська рада при Новоайдарській райдержадміністрації провела перше засідання в оновленому складі

2019-02-27

Сьогодні, 27 лютого, о 8:00 у малій залі райдержадміністрації відбулося перше засідання оновленого складу громадської ради при Новоайдарській райдержадміністрації  з наступним порядком денним:

1. Обрання голови громадської ради.
  2. Обрання заступника голови громадської ради.
  3. Обрання секретаря громадської ради.
  4. Розроблення Положення про громадську раду.
  5. Створення постійних та тимчасових робочих органів (постійних комісій громадської ради та затвердження їх складу).
  6. Затвердження Плану роботи громадської ради на 2019 рік.
  7. Призначення дати наступного засідання громадської ради.
  8. Інше.                                                                                                                                      До громадської ради увійшло 9 представників громадського сектору району, в тому числі мешканка міста Щастя Калініна Галіна - представник ГО "Культурна фортеця". Вона увійшла до постійної комісії з питань культури та освіти. Поки створено дві постійні комісії, крім вищеозначеної, ще запрацює комісія по соціальному захисту. Друге засідання ГР призначене на 15 березня.                                                                Бажаємо плідної праці новому складу громадській ради!