Громади тепер можуть завантажити "Ріскленд" - гру, яка вчить дітей, як поводитись у надзвичайних ситуаціях

2018-12-04

ВГО "Побратими" та проект "Добровольці-вогнеборці" офіційно презентували адаптовану для України настільну гру «Ріскленд» (Riskland) від UNICEF. Гра вперше була розроблена ще 2004 році, щоб навчити дітей поводитись під час надзвичайних ситуацій та як їх запобігти. До цього часу української версії не було.

Презентація відбулась у Veteran Hub в рамках FamilyDay для сімей ветеранів, поліцейських та рятувальників. Представники Гельмязівської, Мереф’янської та Широківської громад розповіли про свій досвід використання гри «Ріскленд» у навчальному процесі.

Настільну гру вже поширили у понад 30 міст та громад, які першими змогли її протестувати. Гра - безкоштовна для використання і поширення у некомерційних цілях.

Ви можете отримати доступ до всіх готових до друку матеріалів за посиланням