Фестиваль "З країни в Україну" обрав Щастя!

2018-08-17
Фестиваль "З країни в Україну" обрав Щастя!

Сьогодні, 17 серпня, ініціативна група щастинців презентувала захід – Всеукраїнський фестиваль «З країни в Україну». Він пройде 23 вересня. Це повинна бути велика та масштабна подія не тільки для нашого міста. Фест буде проходити в дев’яті містах Луганської та Донецької областей, з чисельністю населення не менш, чим 20 тис.

Тому для нашого маленького Щастя це знакова подія, котра в майбутньому зможе подовжитися іншими культурними знахідками.

Фестиваль буде зіткано із більш ніж 20 локацій, котрі розпочнуться о 12:00, а подовжиться дійство великим концертом зірок української естради – о 18:00.

Захід готують кияни (70% локацій) та місцева команда фесту, котра облаштовує та проведе інші 30%. Команда ознайомила на презентації з деякими дійсно новими та цікавими заходами. Деякі з них заставлять зануриться в дитинство дорослих людей, доторкнутися до світу інноваційних технологій, поспілкуватися зі смаколиками, відчути тепло саморобних виробів із глини.

Безліч зовсім нових подій чекає щастинців 23 вересня, а саме яких - це сюрприз.