До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

2016-12-14

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Пам'ять о найбільшій в історії атомної енергії аварії, жахливих подіях 1986 року ніколи не зітреться з пам'яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем для всієї України.

Сьогодні виповнюється 30 років від моменту здачі в експлуатацію об'єкту «Укриття». Учасникам тих трагічних подій удалося зробити неможливе - в рекордні терміни закрити зруйнований четвертий блок бетонним коконом і зупинити подальше розповзання радіоактивного зараження.

Нині, ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Ми всі, які живуть нині, їм безмежно вдячні.

Низький уклін усім тим, хто ліквідовував наслідки аварії на Чорнобильській атомній станції та будував саркофаг!

В.о. міського голови,

секретар ради                                                                   О.О. Богиня