«Аби не було провокацій»

2016-05-13

На сепаратистські налаштованих сайтах час від часу з’являються анекдоти про те, що в наші українські міста та села приїжджають найманці з Туреччини, країн Балтії, Америки, Польщі і т.ін. Як би це було правдою – то нам би вже мабуть і ступити було ніде. От і сьогодні вони знов дурять людям голови про те, що в Новоайдарський та Станично-Луганський райони прибули «айдарівці» для здійснення провокацій на окупованих територіях та в наших рідних селищах. І їх не бентежить той загальновідомий факт, що підрозділу «Айдар» більше не існує в природі, а 24-та ОМБр, яку з ним інколи плутають, знаходиться в Донецькій області. Мешканці ж селищ, які розташовані поблизу лінії розмежування, кожного дня бояться збройних провокацій саме з боку окупантів, а ніяк не військовослужбовців Збройних сил України. Добре, що ми розуміємо всю комічність цієї пропагандистської брехні.