8 грудня на базі щастинського шахового клубу «Ферзь» відбувся районний турнір

2018-12-10

8 грудня на базі щастинського шахового клубу «Ферзь»  відбувся районний турнір, присвячений Дню Збройних сил України. Турнір проводився Федерацією шахів Східно-Українського регіону за участю президенту федерації Полякова Владимира Васильовича. В Щастинському палаці культури зібралися шахісти із трьох районів Луганській області.

За підсумками турніру:

Iмісце – Щербінін Ігор (ШК «Ферзь» м. Щастя);

IIмісце – Дьяков Олег (ШК «Шураві» смт. Станиця-Луганська);

IIIмісце – Скляров Сергій (ШК «Шураві» смт. Станиця-Луганська).

У командному заліку:

Iмісце –ШК «Ферзь» м. Щастя;

IIмісце –ШК «Шураві» смт. Станиця-Луганська.

«Турнір пройшов на одному диханні, - розповіла керівник шахового клубу «Ферзь» Марина Юріївна Крук, - у нас плани на подальший розвиток клубу, участь у кваліфікаційних відборах,  підтвердження спортивних розрядів та збір спеціальної шахової бібліотеки. Ми також будемо активно залучати дітей до шахів, але поки немає тренера з спеціальною освітою».

Президент федерації Поляков Владимир Васильович урочисто вручив грамоту ветерану з шахів  Протопопову Георгію Федоровичу, якому вже виповнився 81 рік.

Висловлюємо подяку КУ «Новоайдарський районний центр». Спорт для всіх» та особисто Білобровському Євгену Миколайовичу за участь в організації змагань.

Поздоровляємо переможців, бажаємо красивих перемог, цікавих шахових боїв та приємних емоцій!