55 років Щастинській школі мистецтв

2018-11-19

2018 рік для Щастя став ювілейним. Комунальні заклади один за одним передають ювілейну естафету. 16 листопада Щастинська школа мистецтв урочисто звітувала перед багатьма поколіннями щастинців про свої 55 років праці, сподівань та переконливих перемог на усіх рівнях. Поздоровлення та нагородження колективу школи мистецтв від заступника міського голови Світлани Клімковій, заступника Новоайдарській райдержадміністрації Тетяни Новіковій, керівника районного управління культури Алли Антиповій, керівника департаменту ЛуТЕС Наталії Черниковій та ще багатьох і багатьох, тих, хто в цей святковий день висловлював щиру шану та подяку людям мистецтва. Настрій справжнього свята талантів вирував на сцені, дарувало Щастю радість та гордість за свою ЩАСТИНСЬКУ ШКОЛУ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ!

ФОТО-ЗВІТ