2020 рік розпочався із спортивних перемог юних щастинців

2020-01-08

Початок 2020, року  Олімпійських ігор, для юних спортсменів із Щастя вдалий.

На відкритому чемпіонаті Донецької області з легкої атлетики в місті Бахмут п’ять юних легкоатлетів  стали призерами чемпіонату та посіли 1-е та 2-е місце. Катерина Комякова, учениця ЗОШ № 1,  стала чемпіонкою відкритої першості у бігу на 60 метрів. Поліна Серебрянська, учениця ЗОШ № 2, стала срібною чемпіонкою.  І тільки травма, яку Поліна отримала під час змагань, не дозволила її вибороти чемпіонський титул. Тож перемоги попереду, прокоментував тренер Володимир Кузьмич Єрєменко.

Мініфутбол також заявив про себе на товариських  змаганнях, які відбулися 6-го січня у спортзалі ліцею № 50. Чотири футбольні команди, чудовий настрій, повна зала вболівальників та солодкі призи і почесні грамоти переможцям.

1-е місце посіла команда «Енергія» КС Ц «Щастя» (тренер Віталій Хорунжий)

2-е місце – «Шахтар» м. Щастя (тренер Олександр Скідан)