19-тий Всеукраїнський радіодиктант єдності у Щасті

2019-11-08

19-тий Всеукраїнський радіодиктант єдності писали по всієї Україні. Він називався «Від бересту – до «цифри», розповів мовознавець, автор тексту Олександр Авраменко.
Диктант транслювали на всіх платформах Суспільного: телебаченні, радіо та онлайн. Нідіслати текст можна було до 12 години на електронну скриньку Українського радіо.

В той же час, о 12, текст радіодиктанту оприлюднили на сайтах Українського радіо та Cуспільного мовлення.

Написали диктант Національної єдності учні Щастинських загальноосвітніх шкіл, санаторної школи-інтернату, ліцеїв та пересічені громадяни міста Щастя. Перевірити свої знання з української мови та долучитися до акції зміг кожен охочий.

Новацією дев'ятнадцятого Всеукраїнського радіодиктанту національної  єдності стало те, що цього року вперше диктант можна було перевірити вже через 15 хвилин після його написання, на сайті Українського радіо.Також цього року автор вніс у текст кілька елементів нової редакції чинного правопису.