18.08.2017 (п’ятниця) о 18:00 у малому залі Будинку Культури (м. Щастя,пл. Миру буд.10) відбудуться установчі збори по створенню громадської ради

2017-08-15

Уточнена інформація про  дату, час та місце проведення установчих  зборів

ОГОЛОШЕННЯ:

18.08.2017(п’ятниця) о 18:00у малому залі Будинку Культури (м. Щастя,пл. Миру буд.10) відбудуться установчі збори по створенню громадської радипри Щастинському виконавчому комітеті.

Запрошуємо всіх небайдужих мешканців відвідати захід!

Кандидати до складу громадської ради, делеговані інститутами громадянського  суспільства мають бути особисто присутні на установчих зборах! Кандидатам необхідно мати при собі документи, що посвідчують особу (ПАСПОРТ).

ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ:

17:30 – 17:55 - Реєстрація кандидатів до складу громадської ради та присутніх на установчих зборах осіб.

18:00 – Відкриття установчих зборів.

Приблизний час проведення – 90 хвилин.

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1)      Установчі збори відкриває відповідальна особа ініціативної групи – Ярошенко А.В.

Звучить Гімн України

2)      Звіт ініціативної групи про проведену роботу (Інформування присутніх про кількість поданих заяв, відповідність документів до вимог законодавства, списків кандидатів та відмов, коротка довідка, характеристика інститутів громадянського суспільства, які делегували кандидатів, статистична інформація про вік, стать, рівень освіти, діяльність кандидатів) – доповідь члена ініціативної групи Жежеря-Козленко С.С.

3)      Обрання лічильної комісії (серед кандидатів до складу громадської ради).

4)      Обрання головуючого установчих зборів (серед кандидатів до складу громадської ради).

5)      Обрання секретаря установчих зборів (серед кандидатів до складу громадської ради).

6)      Презентація «Створення та діяльність громадської ради». Джерело - Департамент інформації та комунікацій з громадськістю  Секретаріату Кабінету Міністрів України

7)      Питання про утворення громадської ради при Щастинському виконавчому комітеті Щастинської міської ради Новоайдарського району Луганської області.

8)      Обрання складу громадської ради  – 1) Кількісний

2) Персональний

9)      Різне.

Відповідальна особа