15 лютого відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради VIскликання

2017-02-15

Сьогодні, 15 лютого, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради VIскликання. Із 11 членів виконавчого комітету прийшло на засідання 9.

На порядку денному було розглянено два питання:

1.      Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Щастинської міської ради№10 від  24.01.2017 «Про затвердження плану міських заходів у лютому 2017 р., присвячених до 28-ї річниці виводу військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав»

2.      Про затвердження плану проведення міського заходу «Проводи зими. Масниця» 26.02.2017р.

В.о. міського голови, секретар ради О.О. Богиня пояснив присутнім щодо доцільності позачергового засідання. Так, відносно першого питання було внесено зміни у рішення - дату проведення заходу перенесено з 18 на 19 лютого. Це зумовлено з винекненням проблем в організації благодійного обіду на честь воїнів-інтернаціоналістів саме 18.02.2017. Таким чином, захід відбудеться 19.02.2017 о 12.00 у сквері за Палацом культури.

По другому питанню було жваве обговорення, з пропозиціями щодо часу початку святкування масниці та організації свята.

Усі питання прийняти одноголосно.