14 жовтня о 17:00, з нагоди Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва відбудеться показ кінострічки «Як ми стали добровольцями»

2017-10-11

14 жовтня о 17:00, з нагоди Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва відбудеться показ кінострічки   «Як ми стали добровольцями».

По закінченні перегляду пройде онлайн обговорення з кінорежисеркою фільму Ларисою Артюгіной.

Місто проведення заходу – малий зал Щастинського Палацу Культури.

Ініціатори заходу мають за мету започаткувати традицію відзначати державні свята, налагоджувати конструктивний діалог та культурні зв’язки між мешканцями міста Щастя та військовими, представниками інших регіонів України.

Захід проводить ГО «Культурна фортеця» в рамках дискусійного майданчика «Життя Щастя».

За  довідками звертатись до відповідальної особи – Данилюк Марина (тел. 066-523-47-05)