13 грудня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради VIскликання

2016-12-14

Вчора, 13 грудня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради VIскликання. На ньому розглядались такі питання:

Про схвалення та винесення на розгляд Щастинської міської ради проекту рішення «Про затвердження «Програми соціально-економічного розвитку м. Щастя на 2017-2020 роки»

Про встановлення Порядку розподілу прибутку комунальним підприємством «Щастинський Продторг»

Про надання громадянину Авершину В.І. дозволу на перепланування житлового будинку за адресою: м. Щастя, вул. Виноградна, 3

Про надання громадянину Таранюку Р.М. дозволу на перепланування житлового будинку за адресою: м. Щастя, вул. Донєцкая, 33 та будівництво сараю

Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва

Про організацію торгівлі ялинками в м. Щастя

Про затвердження міських заходів, присвячених до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, встановлення міської новорічної ялинки у грудні 2016 та проведення новорічних свят у грудні 2016, січні 2017

Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Щастинської міської ради з нагоди Дня енергетика та Новорічних свят

Про приватизацію державного житлового фонду, що знаходиться за адресою: м. Щастя, вул. Дружби, буд. 28, кв. 104 на користь гр. Авершина А.С.

По першому питанню було зроблено зауваження щодо доцільності  публікації проекту «Програми соціально-економічного розвитку м. Щастя на 2017-2020 роки»  на сайті  виконавчого комітету Щастинської міської ради за для збору зауважень та пропозицій. Усі питання жваво обговорювались, рішення були прийняти одноголосно.