11.11.17 о 16:00 у Палаці Культури відбудеться показ кінофільму «Пейзаж після мору (Мор)»

2017-11-07

11 листопада о 16:00 в малому залі Щастинського Палацу Культури відбудеться показ кінофільму «Пейзаж після мору (Мор)». Документальний фільм знято режисером Юрієм Терещенко, який дослідив феномен геноциду на прикладі одного українського селища.

Після перегляду стрічки громадськість зможе обговорити наслідки голодомору для українського суспільства.

Захід пройде в рамках проекту «Організація культурно-просвітницького, дискусійного майданчика «Життя Щастя» за підтримки програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України» Міжнародного фонду «Відродження».

Мета проведення заходу: ознайомлення та обговорення з громадськістю результатів проекту.

Захід проводить ГО «Культурна фортеця».

За  довідками звертатись до відповідальної особи – Данилюк Марина (тел. 066-523-47-05)