1 жовтня День людей похилого віку та День ветерана

2019-10-01

Щороку 01 жовтня відзначається День людей похилого віку та День ветерана.

Ці дати засвідчують глибоку повагу до найстарших представників нашого суспільства. Адже, турбота про людей похилого віку – дуже важлива справа, бо саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей – це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді.

Бажаємо Вам довголіття, щастя, здоров’я, миру, оптимізму, благополуччя, радійте успіхам дітей та онуків!