1 жовтня День людей похилого віку та День ветерана

01 Oct 2019

Щороку 01 жовтня відзначається День людей похилого віку та День ветерана.

Ці дати засвідчують глибоку повагу до найстарших представників нашого суспільства. Адже, турбота про людей похилого віку – дуже важлива справа, бо саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей – це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді.

Бажаємо Вам довголіття, щастя, здоров’я, миру, оптимізму, благополуччя, радійте успіхам дітей та онуків!