10.09.2019 о 12:00 відбудеться презентація проекту ЄС/ПРООН

08 Aug 2019

Проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН стартує в Луганській області

В місті Щастя 10 вересня 2019 року в приміщенні Палацу культури о 12:00 відбудеться презентація спільного проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). Проект надаватиме підтримку об'єднанням співвласників будинків у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженню енергоефективних рішень.

Очікується, що з середини 2019 року учасники проекту зможуть самостійно залучати кошти на енергозберігаючі проекти. Також проектом планується широкомасштабна інформаційна кампанія для підвищення обізнаності жителів Луганської області з питань енергозбереження та енергоефективності.

Проект розрахований на два роки і впроваджуватиметься у тісній співпраці з Фондом енергоефективності та Міжнародною фінансовою корпорацією ( IFC).

Проект запрошує до співпраці: представників ініціативних груп, мотивованих до створення ОСББ, представників житлово-будівельних кооперативів, що мають намір реорганізуватися в ОСББ та представників діючих ОСББ, які потребують підготовки та навчання.

Подати заявку на участь в проекті HOUSES можна за посиланням http://houses.in.ua/

Контактна особа в Луганській області – Світлана Коваль, тел. 066-712-15-47, e-mail: svitlana.koval@undp.org

Запити ЗМІ:

Світлана Коваль, регіональний координаторпроекту HOUSESв Луганськійобласті,:

tel: (066) 712 15 47, email: svitlana.koval@undp.org